Sunday, October 04, 2015





A Chit Sone

Saturday, May 09, 2015

SKIN TRADE

Monday, March 23, 2015



Romeo Nae Min Nandar


ကိုးျမိဳ႕ရွင္ႏွင့္ပုလဲယဥ္

Wednesday, March 11, 2015





စြန္႔လႊတ္စြန္႔စား ႏွလံုးသား

Thursday, March 05, 2015

Nat Yar Ngar Yar Lu Jam Ta Yae

Myar Toe Yae Pin Le




A Pyar Ba

Tuesday, March 03, 2015




ကမၻမေၾကအမုန္း

Monday, March 02, 2015




Fast & Furious 7

Saturday, February 28, 2015



Thet Thi Tway Nae Yin Ya Tae

Friday, February 27, 2015




ေႏြထေႏွာင္း ေဆာင္းသက္ေသ


Tattoo Girl

Suu Nae Hnine Si

                 

                 မင္းဦး ႏုိင္းႏိုင္း ေျပတီဦး ေက်ာ္ေက်ာ္ အံမင္းညို ထြန္းအိျႏၵာဗို ေအးျမတ္သူ မိုးေဟကို ေဖြးေဖြး ယဥ္လတ္


Any Time Any Where


သက္ရွိရုပ္ၾကြင္:


Thu Nga Chin Tee Dar Kyi

Friday, February 13, 2015




CLICK WATCH



ေနမင္း၏ ေဒါသ၀ကၤပါ

Thursday, February 05, 2015


ေကာင္းကင္ေပ်ာက္တဲ့ၾကယ္

Lu Kyan Mike Kae


Lu Kyan Mike Kae

Wednesday, February 04, 2015









အိပ္မက္မာယာ မပိုး၀ါ

Thursday, January 29, 2015






မိေအာင္ေျပးလြတ္ေအာင္လိုက္

Sunday, January 25, 2015


Pan Nu Thway (SEASON -2) Full Live


























  

Moe Kyo Set Wine

Wednesday, January 21, 2015


Kyol Wine Htet Kan Lu

Monday, January 19, 2015



အဆိပ္စြန္းတ့ဲပန္း

Saturday, January 17, 2015




အေမသား သီလ

Friday, January 16, 2015




လိပ္ျပာနမ္းတဲ့ ဝံပုေလြ

Thursday, January 15, 2015





ရင္၀ွက္ဆူး

Wednesday, January 14, 2015



Koe Thin Chine Dar





ႏွလံုးေသြးအလကၤာ




ေဒါင္းယဥ္ပ်ံဘံုနံေဘးမွာစာေရးလို႕ထားခ်င္တယ္

Tuesday, January 13, 2015





ဓားဘိလူးမိုးႀကိဳးမင္းေခါင္

Sunday, January 11, 2015





နွလံုး ေသြး သက္ေသ

Saturday, January 10, 2015



ေၾကကဲြေဒါသ

Friday, January 09, 2015


မိုးႀကိဳးပစ္တဲ့ ႏွလံုးသား

Thursday, January 08, 2015



Chin Thay Lo Lu

Wednesday, January 07, 2015



၀ါးရင္းတုတ္ ဘတုတ္





စိန္ေခၚရင္ တိမ္ေပၚလိုက္မယ္ေဟ့

Monday, January 05, 2015




သိုင္းရူး

Sunday, January 04, 2015






အေမ့သား သံားအေမ

Saturday, January 03, 2015








အေၾကြးမထားဘူး

Friday, January 02, 2015




ေၾကြ

Thursday, January 01, 2015





အသည္းကြဲ အိမ္ရုင္မတုိ ့ အားကိုရာ






ကမၻာမေၾက ဘူးေဟ့






ေပ်ာက္ဆံုးျခင္း



အဇၥ်တၱဒဏ္ရာ

Wednesday, December 31, 2014



Nat Pyan Nan Net (Part II)





Nat Pyan Nan Net (Part I)

Monday, December 29, 2014





ပန္းတစ္ပြင့္ရဲ.ဆုံမွတ္